Вантажна шина Fronway HD158 12 R20 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Fronway HD158 12 R20 156K 9 R20 " 144 K 12 R20 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fronway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fronway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fronway HD158 12 R20 156K
Усі ціни 10 →Fronway HD158 (універсальна) 12.00 R20 156/153K | 12 124 грн. |
Fronway HD158 (универсальная) 12 R20 156K | 10 989 грн. |
Fronway HD158 (универсальная) 12.00 R20 156/153K 20PR | 11 202 грн. |
FRONWAY Вантажна шина FRONWAY HD158 (універсальна) 12.00R20 156/153K | 10 890 грн. |
Грузовые шины Fronway HD158 (универсальная) 12 R20 156/153K 20PR 100113705 | 10 997 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Fronway HD158 12 R20 156K
Ціни на Fronway HD158 12 R20 156K |
---|---|---|---|---|
Fronway HD158 9 R20 144K | від 8 011 грн. | 2 пропозиції | ||
Fronway HD158 12 R20 156K | від 10 839 грн. | 10 пропозицій |