Парасолька Fulton Hackney-2 G868 (G868)
Фото 7 |
Fulton Hackney-2 G868 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulton Hackney-2 G868
Зонт мужской механический Fulton серый (FULG868-Charcoal-Check) | 1 468 грн. |
Зонт чоловічий механічний Fulton сірий (FULG868-Charcoal-Check) | 1 483 грн. |
Зонт Fulton Hackney-2 G868-035269 Gingham | 1 400 грн. |
Зонт Fulton Hackney-2 G868-035276 Charcoal Check | 1 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →