Поверхневий насос GARDENA 6000/6 Inox Premium
GARDENA 6000/6 Inox Premium відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA 6000/6 Inox Premium
Gardena Premium pompa ogrodowa 6000/6 inox (1736-20) | 14 000 грн. |
Електронний водяний насос Gardena Premium 6000/6E LCD inox (1760-20) 36554 | 21 134 грн. |
Gardena Premium hydrofor elektroniczny 6000/6E LCD inox (1760-20) | 19 440 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →