GPS-навігатор Garmin Foretrex 701 Ballistic Edition (010-01772-10)
Відео 4Фото 8 |
Garmin Foretrex 701 Ballistic Edition
Тип:наручний
Діагональ екрану:2 "
Роздільна здатність:200x128 пікс
Живлення:батарейки
Час роботи:до 48 год
Вага:88 г
Цифровий компас. Розрахунок площі. Балістичний калькулятор.
Всі характеристики
Характеристики Foretrex 701 Ballistic Edition
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Foretrex 701 Ballistic Edition
Усі ціни 7 →Foretrex 701 - наручний GPS-навігатор 010-01772-10 | 27 280 грн. |
Garmin Foretrex 701 Ballistic Edition Wrist-mounted Gps navigator with App | 26 509 грн. |
Garmin Foretrex 701 Ballistic Edition (010-01772-10) | 22 960 грн. |
Garmin Foretrex 701 Ballistic Edition (010-01772-10) | 23 534 грн. |
Garmin Foretrex 701 Ballistic Edition (010-01772-10) | 24 108 грн. |
GPS навігатор Garmin Foretrex 701 Ballistic Edition | 30 800 грн. |
GPS-навігатор Garmin Foretrex 701 Ballistic Edition MIL-STD-810G (010-0177 | 27 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →