Стабілізатор напруги Gemix SN-500 0.5 кВА / 350 Вт
Фото 4 |
Gemix SN-500 0.5 кВА / 350 Вт
0.5 кВА / 350 Вт1 кВА / 700 Вт
Тип:релейний
Потужність:0.5 кВА, активна 350 Вт
Вхідна напруга:160 – 260 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):10 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Gemix SN-500 0.5 кВА / 350 Вт
Усі ціни 18 →Стабилизатор напряжения Gemix SN-500 | 1 198 грн. |
Gemix Gemix SN-500 | 1 220 грн. |
Стабилизатор Gemix SN-500 | 1 220 грн. |
Стабілізатор Gemix SN-500 | 1 189 грн. |
Gemix GEMIX SN-500 | 1 189 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Gemix SN-500
Ціни на Gemix SN-500 |
---|---|---|---|---|
Gemix SN-500 0.5 кВА / 350 Вт | від 1 135 грн. | 18 пропозицій | ||
Gemix SN-1000 1 кВА / 700 Вт | від 1 386 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →