Сумка дорожня Gimi Argo
Відео 3 |
Gimi Argo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gimi Argo
Усі ціни 7 →Хозяйственная сумка Gimi Argo 42 Blue синяя (169293) | 1 683 грн. |
Сумка-візок Gimi Argo 42 Blue (169293) | 1 682 грн. |
Сумка-візок Gimi Argo Blue (169293) | 1 920 грн. |
Сумка-візок Gimi Argo 42 Blue (169293) | 1 699 грн. |
Сумка-візок Gimi Argo Blue (169293) | 1 954 грн. |
Сумка-візок Gimi Argo 42 Black | 2 120 грн. |
Сумка-візок Gimi Argo 42 Red | 2 120 грн. |
anonim
21 жовтня 2016, 16:57
Где можно купить колёса для GIMI ARGO ХОТЯ БЫ В МОСКВЕ #
ЗАТРАТИЛ МНОГО ВРЕМЕНИ НА ПОИСКИ КОЛЕС В МОСКВЕ ДЛЯ РЕМОНТА СУМКИ-ТЕЛЕЖКИ GIMI ARGO - БЕЗРЕЗУЛЬТАТНО. ВЫНУЖДЕНО КУПИЛ СУМКУ ДРУГОГО ПРОИЗВОДИТЕЛЯ.ХОТЕЛОСЬ БЫ УЗНАТЬ КАК ПРОДАВЦАМ СУМОК-ТЕЛЕЖЕК ВИДИТСЯ ВОПРОС РЕМОНТА. ПРИ ОБРАЩЕНИИ В ОФИСЫ И МИАГАЗИНЫ СЛЫШИШЬ ОТВЕТ - КОЛЕСА НЕ ПОСТАВЛЯЮТСЯ.
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →