Гірськолижний шолом Giro Launch
Відео 1Фото 8 |
Giro Launch |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giro Launch
Усі ціни 39 →Шолом зим. Giro Launch дитячий (52-55,5 см, фіолетовий Butterflies) 707253 | 2 593 грн. |
Шолом зим. Giro Launch дитячий (52-55,5 см, яскраво-червоний) 7072542 | 2 593 грн. |
Шолом зим. Giro Launch дитячий (52-55,5 см, матовий чорний Multi) 7072871 | 2 593 грн. |
Шолом зим. Giro Launch дитячий (52-55,5 см, матовий синій) 7072554 | 2 593 грн. |
Шолом зим. Giro Launch дитячий (48,5-52 см, матовий лайм Shark Party) 7072 | 2 593 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →