Моторне мастило GM Dexos 1 5W-30 5 л (95599877)
GM Dexos 1 5W-30 5L |
|
Синтетична моторна олія преміум-класу з розряду оригінальних змащувальних матеріалів для бензинових автомобілів концерну General Motors. Продукт розроблений відповідно до вимог стандартів специфікації Dexos 1 і має однойменний допуск. Масло надає мотору комплексний захист від зносу вузлів, утворення шламових відкладень і нагару, відмінно протистоїть в'язкісного і теплового зсуву, виявляє стійкість до спінювання та аерації.
GM Dexos 1 5W-30 5L - відповідне рішення для силових агрегатів, що експлуатуються в навантаженому режимі. Низькотемпературна прокачування технічної рідини, що змащує, полегшує пуск мотора в холодну пору року. А знижена леткість сприяє скороченню споживання олії. Разом з тим продукт допускається застосовувати в автомобілях, що працюють на етанол-паливі аж до E85. Загалом же моторне масло ліцензоване для сервісного обслуговування автомобілів концерну GM випуску від 2011 року та зворотно сумісне з двигунами, випущеними до 2011 року.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Купити GM Dexos 1 5W-30 5 л
Усі ціни 13 →Моторное масло General Motors Dexos 1 5W30 (5л.) 95599877 | 1 199 грн. |
Моторное масло GM Motor Oil Dexos1 5W-30 (Канистра 5л) 95599877 | 1 265 грн. |
GENERAL MOTORS 95599877 | 1 161 грн. |
GM Motor Oil Dexos1 5W-30 5л. 95599877 | 1 221 грн. |
Моторна олива синтетична General Motors Dexos 1 Gen2 5W-30 5 л (95599877) | 1 274 грн. |
Модификації GM Dexos 1 5W-30
Ціни на GM Dexos 1 5W-30 |
---|---|---|---|---|
GM Dexos 1 5W-30 1 л | від 251 грн. | 12 пропозицій | ||
GM Dexos 1 5W-30 3.8 л | від 788 грн. | 1 пропозиція | ||
GM Dexos 1 5W-30 5 л | від 1 161 грн. | 13 пропозицій |