Литий диск GMP Italia Dea 9x18/5x120 ET44 DIA72,6
Відео 1Фото 10 | від 11 199 до 12 802 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації GMP Italia Dea 33
Характеристики
GMP Italia Dea 9x18/5x120 ET44 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Dea 9x18/5x120 ET44 DIA72,6
Сортувати
GMP Italia DEA Black Diamond (R18 W9.0 PCD5x120 ET44 DIA72.6) | 11 699 грн. |
GMP Italia Dea Black Glossy R18 W9.0 PCD5x120 ET44 DIA72.6 | 11 792 грн. |
GMP Italia DEA (9J x 18 5x120 ET44 DIA72.6 Glossy Black) | 11 611 грн. |
GMP Italia DEA Glossy Black (R18 W9.0 PCD5x120 ET44 DIA72.6) | 11 199 грн. |
GMP Italia Dea Black Diamond R18 W9.0 PCD5x120 ET44 DIA72.6 | 12 802 грн. |
GMP Italia DEA (9J x 18 5x120 ET44 DIA72.6 black diamond) | 12 668 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі