Литий диск GMP Italia Stellar 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6
Відео 3Фото 34 | від 9 456 до 13 708 грн. Порівняти ціни 37 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації GMP Italia Stellar 49
Характеристики
GMP Italia Stellar 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Stellar 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Диски GMP Italia Stellar 8,5x19 5x112 ET45 DIA66,6 (black polished) | 9 456 грн. |
GMP Italia STELLAR Anthracite Diamond (R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6) | 11 499 грн. |
GMP Italia STELLAR (8.5J x 19 5x112 ET45 DIA66.6) BLACK POLISHED На замовл | 13 244 грн. |
GMP Italia STELLAR W8.5 R19 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Silver Poler | 11 255 грн. |
GMP Italia Stellar R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Glossy Black STEL8519451 | 12 452 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі