Литий диск GMP Italia Stellar 9x22/5x112 ET25 DIA66,6
Відео 3Фото 34 | від 20 299 до 26 280 грн. Порівняти ціни 28 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації GMP Italia Stellar 49
Характеристики
GMP Italia Stellar 9x22/5x112 ET25 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Stellar 9x22/5x112 ET25 DIA66,6
Сортувати
GMP Italia STELLAR Black Diamond Lip (R22 W9.0 PCD5x112 ET25 DIA66.6) | 21 599 грн. |
GMP Italia STELLAR (9J x 22 5x112 ET25 DIA66.6) Silver На замовлення з Євр | 22 335 грн. |
GMP Italia Stellar Silver R22 W9.0 PCD5x112 ET25 DIA66.6 | 24 200 грн. |
GMP Italia Stellar R22 W9 PCD5x112 ET25 DIA66.6 Anthracite Diamond 1250000 | 24 063 грн. |
GMP Italia STELLAR (9J x 22 5x112 ET25 DIA66.6 Silver) | 23 228 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі