USB-флешка GOODRAM Click 128 ГБ (UCL2-1280W0R11)
Фото 3 |
GOODRAM Click 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM Click 128 ГБ
Усі ціни 11 →Флеш пам'ять USB 2.0 128GB UCL2 Cl!ck White UCL2-1280W0R11 | 504 грн. |
GoodRam 128 GB UCL2 (UCL2-1280W0R11) UCL2-1280W0R11 | 419 грн. |
USB флеш накопичувач Goodram 128GB UCL2 Click White USB 2.0 (UCL2-1280W0R1 | 317 грн. |
Goodram USB флеш накопичувач Goodram 128GB UCL2 Click White USB 2.0 (UCL2- | 317 грн. |
Goodram 128GB UCL2 (UCL2-1280W0R11) UCL2-1280W0R11 | 429 грн. |
ще 6 пропозицій
крута флешка зручність використання німа Vitaliy Naluvayko: користуюся GOODRAM Click 8Gb менше місяця |
Додати відгук
Модификації GOODRAM Click
Ціни на GOODRAM Click |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Click 32 ГБ | від 169 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Click 64 ГБ | від 209 грн. | 13 пропозицій | ||
GOODRAM Click 128 ГБ | від 317 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →