USB-флешка GOODRAM DualDrive 3.0 16 ГБ
Фото 6 | 1 420 грн. Купити! GOODRAM 16 GB ODD3 Blue (ODD3-0160B0R11)Noteboochek.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Під замовлення Поскаржитись |
GOODRAM DualDrive 3.0 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GOODRAM DualDrive 3.0
Ціни на GOODRAM DualDrive 3.0 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DualDrive 3.0 16 ГБ | від 1 420 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DualDrive 3.0 32 ГБ | від 369 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DualDrive 3.0 64 ГБ | від 509 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо