USB-флешка GOODRAM Twister 64 ГБ
Фото 3 |
GOODRAM Twister 64Gb |
|
Місткий споживчий USB Flash накопичувач базової цінової категорії з інтерфейсом USB 2.0, якого цілком достатньо для абсолютної більшості сценаріїв використання бюджетних флешок. Міцний пластикової корпус з металевою поворотної скобою, що захищає роз'єм, дозволяє не піклуватися про збереження часто втрачає ковпачка. Крім значної 64-гігабайтної ємності, важливою перевагою цього пристрою можна вважати високий ступінь сумісності з будь-якими стандартами інтерфейсу USВ (від 1.1 до 3.2).
Позиціонується як доступний продукт базової цінової категорії. Без проблем працює з усіма популярними версіями операційних систем сімейства Windows (починаючи від Windows 2000), також автоматично монтується в MacOS, ос chrome і різних версіях Linux. Накопичувач GOODRAM Twister 64 ГБ може використовуватися для тимчасового зберігання і перенесення різного цифрового контенту (документів, електронних таблиць, презентацій, фото/відео).
Підійде на роль носія цифрового ключа. Демонструє помірні швидкості послідовного читання/запису (20/5 Мбайт/с). Компактні розміри і невелика вага дають змогу носити пристрій в будь-якій кишені або сумці. Може експлуатуватися при температурах до 70 °C і зберігає повну працездатність після дії сильних магнітних полів і детекторів рентгенівського випромінювання систем безпеки в аеропортах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM Twister 64 ГБ
Усі ціни 44 →Флеш-накопичувач USB2.0 64GB GOODRAM UTS2 (Twister) Black (UTS2-0640K0R11) | 179 грн. |
GooDRam 64GB Twister Black USB 2.0 (UTS2-0640K0R11) | 199 грн. |
Флеш-накопитель USB 64GB GOODRAM Twister Black (UTS2-0640K0R11) UTS2-0640K | 339 грн. |
Goodram 64Gb Twister Black USB 2.0 (UTS2-0640K0R11) UTS2-0640K0R11 | 179 грн. |
Флеш-пам'ять Goodram 64GB Twister (PD64GH2GRTSKR9) | 259 грн. |
1 1 1 1 |
Через 3 тижні неактивного користування стався збій: пише "Вставте диск у дисковод F:" Так що флешку рекомендувати я не можу Швидка, непогано виглядає ДУЖЕ швидко зламалася користуюся GOODRAM Twister 64Gb тиждень рекомендую не купувати |
Проста, надійна і дешева, раджу тим, хто не женеться за швидкістю. Надійність, стабільність, добрий корпус, індикатор роботи. не помічено Валерий: користуюся GOODRAM Twister 16Gb більше року |
Модификації GOODRAM Twister
Ціни на GOODRAM Twister |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Twister 4 ГБ | від 167 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM Twister 8 ГБ | від 117 грн. | 43 пропозиції | ||
GOODRAM Twister 16 ГБ | від 127 грн. | 38 пропозицій | ||
GOODRAM Twister 32 ГБ | від 139 грн. | 34 пропозиції | ||
GOODRAM Twister 64 ГБ | від 139 грн. | 46 пропозицій | ||
GOODRAM Twister 128 ГБ | від 271 грн. | 33 пропозиції |