Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600E38GG
Товар застарів 2 055 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 8; Планок у комплекті: 1; Тип пам’яті: DDR3; Тактова частота: 1600; CAS-латентність: CL11; |
GOODRAM W-MEM1600E38GG |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GOODRAM DDR3 1x8Gb
Ціни на GOODRAM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1333D364L9/8G | від 621 грн. | 28 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D364L11/8G | від 665 грн. | 25 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D3V64L11/8G | від 617 грн. | 36 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL | від 2 303 грн. | 2 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48GLV | від 2 148 грн. | 3 пропозиції |