Всесезонна шина Goodyear Cargo Vector 2 215/60 R17C 109T
Відео 2Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Cargo Vector 2 215/60 R17C 109T 215/60 R17 109 H 215/60 R17 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Cargo Vector 2 215/60 R17C 109T
Усі ціни 6 →Goodyear Cargo Vector 2 215/60 R17C 109/107T | 11 730 грн. |
Шини Goodyear Cargo Vector 2 215/60 R17C 109/107T | 10 282 грн. |
Goodyear CARGO VECTOR 2 215/60 R17C 109T/104H | 10 068 грн. |
Goodyear Cargo Vector 2 215/60 R17C 109T 566791 | 8 875 грн. |
Goodyear Cargo Vector 2 215/60 R17C 109T | 9 490 грн. |
Шини Goodyear Cargo Vector 2 215/60 R17 109/107T | 9 755 грн. |
Відеоогляди
Модификації Goodyear Cargo Vector 2 215/60 R17C 109T
Ціни на Goodyear Cargo Vector 2 215/60 R17C 109T |
---|---|---|---|---|
Goodyear Cargo Vector 2 215/60 R17C 109H | від 9 396 грн. | 2 пропозиції | ||
Goodyear Cargo Vector 2 215/60 R17C 109T | від 8 875 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →