Свердловинний насос Grundfos SQE 5-25
Відео 15 | Товар застарів 78 684 грн. Макс. продуктивність (л/год): 7350; Макс. напір (м): 36; Споживана потужність (Вт): 700; Захист від сухого ходу; Захист від перегрівання; Захист від перевантаження; Країна походження бренду: Данія; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Grundfos SQE 5-25
Ціни на Grundfos SQE 5-25 |
---|---|---|---|---|
Grundfos SQE 7-30 | від 51 998 грн. | 1 пропозиція | ||
Grundfos SQE 7-40 | від 64 285 грн. | 2 пропозиції | ||
Grundfos SQE 2-55 | від 37 784 грн. | 8 пропозицій | ||
Grundfos SQE 3-55 | від 43 282 грн. | 2 пропозиції | ||
Grundfos SQE 5-60 | від 65 423 грн. | 1 пропозиція | ||
Grundfos SQE 3-65 | від 39 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos SQE 2-70 | від 41 797 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos SQE 5-70 | від 52 120 грн. | 9 пропозицій | ||
Grundfos SQE 3-80 | від 60 908 грн. | 2 пропозиції | ||
Grundfos SQE 2-85 | від 46 724 грн. | 5 пропозицій | ||
Grundfos SQE 3-95 | від 62 152 грн. | 2 пропозиції | ||
Grundfos SQE 2-100 | від 58 008 грн. | 2 пропозиції | ||
Grundfos SQE 3-105 | від 50 360 грн. | 11 пропозицій | ||
Grundfos SQE 2-115 | від 60 034 грн. | 4 пропозиції |