Духова шафа Gunter&Hauer EOM 867
Відео 1Фото 7 |
Gunter&Hauer EOM 867 |
|
Порівняно недорога духова шафа, яка володіє всім необхідним функціоналом для регулярного домашнього використання. Це стильна піч зі швидким нагріванням та місткою робочою камерою. Корисний обсяг робочої камери становить 65 л. Діапазон нагрівання в межах 50-250 °C. Духовка має сучасне декоративне оздоблення. Фасадна частина фанерована загартованим склом зі вставками з нержавіючої сталі.
Лицьова панель оснащена поворотними регуляторами, які за потреби можна заховати в корпусі простим натисканням. Стінки зони нагріву покриті емаллю, що легко чиститься. Духова шафа Gunter&Hauer EOM 867, що вбудовується, отримала систему конвекції. Тепловентилятор робить нагрівання жаровні максимально швидким, точним та рівномірним. Є режим грилю, завдяки чому на поверхні продуктів вдасться створювати добре запечену скоринку. Ця духовка легко інтегрується у будь-який кухонний модуль. Пекти використовує безпечний монтаж, так як зовнішні стінки піддаються охолодженню. Для налаштування режимів приготування передбачена панель керування з РК-екраном. На дисплеї відображається час і таймер, що залишився. Про закінчення приготування повідомляє звуковий сигнал.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Купити Gunter&Hauer EOM 867
Усі ціни 24 →GUNTER & HAUER EOM 867 | 10 752 грн. |
Духовка електрична GunterHauer Eom 867 | 9 520 грн. |
Духова шафа електрична Gunter&Hauer EOM 867 | 10 999 грн. |
Духова шафа електрична Gunter&Hauer Eom 867 | 10 417 грн. |
Духовой шкаф электрический Gunter&Hauer Eom 867 | 10 408 грн. |