Вантажна шина Hankook Smart Flex DH31 295/80 R22.5 152M
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex DH31 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex DH31 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 16 →Hankook DH31 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/148M | 19 443 грн. |
Hankook DH31 (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 18 787 грн. |
Hankook DH31 Smart Flex (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 16PR "3PMSF" | 18 727 грн. |
Hankook DH31 Smart Flex (Ведущая) (295/80R22.5 152/148M) | 18 064 грн. |
Hankook DH31 295/80 R22.5 152/148M | 18 210 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Smart Flex DH31 295/80 R22.5 152M
Ціни на Hankook Smart Flex DH31 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex DH31 295/80 R22.5 152M | від 18 049 грн. | 16 пропозицій | ||
Hankook Smart Flex DH31 315/70 R22.5 154L | від 16 900 грн. | 10 пропозицій | ||
Hankook Smart Flex DH31 315/80 R22.5 156L | від 16 900 грн. | 17 пропозицій |