Літня шина Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R19 101W
Відео 1Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R19 101W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R19 101W
Усі ціни 9 →Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 ZR19 101W | 5 333 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R19 101W | 5 300 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo 2 SUV K117A 235/55 R19 101W | 6 234 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 ZR19 101W | 10 324 грн. |
Шини Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 ZR19 101W | 8 784 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R19 101W
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R19 101W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R19 101W | від 5 300 грн. | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R19 101Y | від 4 943 грн. | 35 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 235/55 R19 101Y Mercedes-Benz | від 5 002 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →