Радіатор опалення Hi-Therm Ventil Compact 22 600x1600 (VK226001600)
від 5 483 до 8 695 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Італія |
Модифікації Hi-Therm Ventil Compact 22 27
Характеристики
Hi-Therm Ventil Compact 22 600x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hi-Therm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hi-Therm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Hi-Therm Ventil Compact 22 600x1600
Сортувати
Hi-therm Hi-therm Ventil Compact 22 600x1600 | 5 483 грн. |
Радіатор сталевий панельний Hi-Therm Ventil Compact 22 600x1600 нижній (VK | 6 254 грн. |
Сталевий Радіатор Hi-Therm Ventil Compact 22 600x1600 VK226001600 | 8 695 грн. |
Hi-therm Ventil Compact 22 600x1600 | 5 483 грн. |
Закрити
Рекомендуємо