Вантажна шина HIFLY HH107 385/65 R22.5 160K
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
HIFLY HH107 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY HH107 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 13 →Hifly HH107 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 11 327 грн. |
Hifly HH 107 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 10 229 грн. |
Hifly HH107 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 10 050 грн. |
HIFLY HH107 (причепна) 385/65R22.5 160K | 10 128 грн. |
HIFLY HIFLY HH107 (причепна) 385/65R22.5 160K | 10 176 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди