Літня шина HIFLY Super 2000 195/75 R16C 107R
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
HIFLY Super 2000 195/75 R16C 107R 195/75 R16 105 R 195/75 R16 107 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY Super 2000 195/75 R16C 107R
Усі ціни 29 →Шина Hifly Super 2000 195/75 R16C 107R | 1 990 грн. |
Hifly Super 2000 195/75 R16C 107/105R | 2 616 грн. |
Hifly Super 2000 195/75 R16C 107/105R | 2 310 грн. |
Летние шины Hifly Super 2000 195/75 R16C 107/105R 1000229197 | 2 163 грн. |
Hifly Super 2000 (195/75R16C 107R) | 2 018 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HIFLY Super 2000 195/75 R16C 107R
Ціни на HIFLY Super 2000 195/75 R16C 107R |
---|---|---|---|---|
HIFLY Super 2000 195/75 R16C 105R | від 2 194 грн. | 1 пропозиція | ||
HIFLY Super 2000 195/75 R16C 107R | від 1 959 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →