Літня шина HIFLY Super 2000 225/75 R16C 121R
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
HIFLY Super 2000 225/75 R16C 121R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY Super 2000 225/75 R16C 121R
Усі ціни 29 →Шина Hifly Super 2000 225/75 R16C 121/120R | 2 648 грн. |
Hifly Super 2000 225/75 R16C 121/120R | 3 110 грн. |
Летние шины Hifly Super 2000 225/75 R16C 121/120R 1000570901 | 2 873 грн. |
Hifly Super 2000 (225/75R16C 121R) | 2 709 грн. |
HIFLY Літня шина HIFLY SUPER 2000 225/75R16C 121/120R | 2 661 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →