Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7608NI-K2/8P
Відео 1Фото 13 |
Hikvision DS-7608NI-K2/8P на 8 каналівна 16 каналів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7608NI-K2/8P
Усі ціни 6 →Hikvision Ip Ds-7608Ni-K2/8P | 12 360 грн. |
IP відеореєстратор Hikvision DS-7608NI-K2/8P | 8 755 грн. |
REJESTATOR IP 8CH DS-7608NI-K2/8P HIKVISION | 10 783 грн. |
Hikvision Ip Ds-7608Ni-K2/8P | 12 978 грн. |
Hikvision Ip Ds-7608Ni-K2/8P | 12 669 грн. |
Hikvision DS-7608NI-K2/8P | 11 316 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-7608NI-K2/8P
Ціни на Hikvision DS-7608NI-K2/8P |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7608NI-K2/8P | від 8 755 грн. | 6 пропозицій | ||
Hikvision DS-7616NI-K2/16P | від 12 999 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →