Газовий котел Hotpoint-Ariston Genus X 24 CF 23.7 кВт
Високотехнологічний італійський газовий котел із двома контурами та цифровою системою управління з програматором. Оснащений закритою камерою згоряння і системою примусового видалення димових газів з відцентровим вентилятором, що модулюється. Ця конструкція полегшує пристрій димоходу і дає можливість встановлювати котел прямо в житлових приміщеннях. Завдяки значній тепловій потужності (23,7 кВт), здатний забезпечити безперебійне опалення та гаряче водопостачання у будинку, котеджі чи просторій міській квартирі загальною площею до 190 м².
Котел Hotpoint-Ariston Genus X 24 CF обладнаний ефективним малошумним тришвидкісним циркуляційним насосом та високотехнологічною цифровою системою управління. Завдяки підтримці шини BUS Bridge NET може інтегруватися у фірмову систему розумного будинку Ariston. Котел здатний готувати до 14,6 л гарячої води за хвилину (при різниці температур між входом і виходом 25 °C). Максимальна температура гарячої води становить 60 °C, що безпечно для дітей. Ця модель повноцінно адаптована для експлуатації в Україні, вона може працювати при зниженому вхідному тиску газу (до 5 мбар) та стійка до перепадів напруги живлення.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston Genus X 24 CF 23.7 кВт
Усі ціни 24 →Котел газовий Ariston Genus X 24 CF NG 3300850 | 38 364 грн. |
Котел газовый Ariston GENUS X 24 CF NG 3300850 | 36 800 грн. |
Двоконтурний газовий котел Ariston Genus X 24 CF NG (3300850) 3300850 | 39 284 грн. |
Ariston Ariston Genus X 24 CF NG 3300850 | 36 800 грн. |
Ariston GENUS X 24 CF NG | 36 800 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston Genus X 24 CF
Ціни на Hotpoint-Ariston Genus X 24 CF |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston Genus X 24 CF 23.7 кВт | від 29 100 грн. | 24 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston Genus X 30 CF 26.7 кВт | від 38 400 грн. | 8 пропозицій |