Бензоріз Husqvarna K 970 16
Відео 2Фото 3 |
Husqvarna K 970 16 350 мм400 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna K 970 16
Бензорез Husqvarna K 970, 400 мм 9673481-01 | 49 140 грн. |
Бензорез Husqvarna K 970 9673481-01 | 49 140 грн. |
Husqvarna K970 III 400mm 9673481-01 | 62 748 грн. |
Бензоріз Husqvarna K970 16"/400 мм 1" (9673481-01) | 49 140 грн. |
Husqvarna K 970 (400 mm) 967287801 | 62 706 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель K 970 14 — в комплекті диск діаметром 350 мм
- Модель K 970 16 — в комплекті диск діаметром 400 мм
Модификації Husqvarna K 970 16
Ціни на Husqvarna K 970 16 |
---|---|---|---|---|
Husqvarna K 970 14 | від 44 982 грн. | 2 пропозиції | ||
Husqvarna K 970 16 | від 49 140 грн. | 5 пропозицій |