Вентилятор ID-COOLING NO-9225-SD
Відео 1Фото 5 |
ID-COOLING NO-9225-SD
80 мм92 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 92 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики NO-9225-SD
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ID-COOLING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ID-COOLING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ID-COOLING NO-9225-SD
Усі ціни 23 →ID-Cooling NO 9225 SD (NO-9225-SD) NO-9225-SD | 139 грн. |
Вентилятор ID-Cooling NO-9225-SD, 92x92x25мм, 3-pin, чорний | 139 грн. |
Вентилятор ID-Cooling NO-9225-SD | 139 грн. |
ID-Cooling NO-9225-SD Black | 139 грн. |
ID-COOLING Кулер до корпусу NO-9225-SD | 189 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ID-COOLING NO-9225-SD
Ціни на ID-COOLING NO-9225-SD |
---|---|---|---|---|
ID-COOLING NO-8025-SD | від 79 грн. | 26 пропозицій | ||
ID-COOLING NO-9225-SD | від 103 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →