Припливне встановлення IDEA AHE-35W
IDEA AHE-35W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IDEA AHE-35W
Idea Idea AHE-35W | 37 620 грн. |
Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Idea AHE-35W, с зимним до | 37 620 грн. |
Припливно-витяжна вентиляційна установка Idea AHE-35W | 36 630 грн. |
Модификації IDEA AHE-35W
Ціни на IDEA AHE-35W |
---|---|---|---|---|
IDEA AHE-25W | від 31 450 грн. | 4 пропозиції | ||
IDEA AHE-35W | від 36 630 грн. | 3 пропозиції | ||
IDEA AHE-40W | від 38 850 грн. | 4 пропозиції | ||
IDEA AHE-50W | від 48 100 грн. | 4 пропозиції | ||
IDEA AHE-60W | від 53 280 грн. | 3 пропозиції | ||
IDEA AHE-80W | від 73 340 грн. | 1 пропозиція | ||
IDEA AHE-100W | від 88 800 грн. | 3 пропозиції | ||
IDEA AHE-120WB1 | від 89 899 грн. | 3 пропозиції | ||
IDEA AHE-150WB1 | від 113 240 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →