Кондиціонер IDEA ISR-12HR-ST6-N1 35 м²
IDEA ISR-12HR-ST6-N1 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1230/1560 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ISR-12HR-ST6-N1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IDEA ISR-12HR-ST6-N1 35 м²
Кондиціонер Idea ISR-12HR-ST6-N1 | 11 300 грн. |
Кондиціонер Idea ISR-12HR-ST6-N1 | 8 042 грн. |
Спліт-система Idea ISR-12HR-ST6-N1 | 12 752 грн. |
Кондиціонер Idea ISR-12HR-ST6-N1 | 12 752 грн. |
Я торік закінчив київський політех і ми з приятелем організували свій невеликий бізнес із ремонту та обслуговування смартфонів, мобільних телефонів, планшетів, ноутів та інших гаджетів. Місце знайшли непогане, досить прохідне і оскільки я вже мав деяку популярність як хороший ремонтник та діагност (фактично з другого курсу займався цим), то клієнти пішли. Спочатку потік був невеликий, потім народ пішов активніше, було зрозуміло, що нас рекомендують, і зараз ми вдвох завантажені на повну. Приходять думки, що потрібен щонайменше ще один помічник. Є ще один неприємний момент, це спека влітку. Минулого року ми зачепили лише серпень (відкрилися на початку місяця), але мало не виявилося. Тож цього року ми вирішили підготуватися заздалегідь та купили такий кондиціонер. Зворотний бік стелі приміщення майстерні це наш же дах і гріється вона на сонечку просто пекельно. Тому конді спеціально взяли потужний. Він розрахований на 35 квадратних метрів, а площа майстерні та відділення обслуговування клієнтів близько 22. Так що із завданням охолодження він вправляється без проблем. Потік холодного повітря регулюється за силою та напрямом. Звичайно, є і СВІНГ-режим, тобто похитування напрямної заслінки. Є система фільтрації повітря, режим обігріву (ще не включали, але думаю, що стане в нагоді вже восени) і режим осушення (нафіг не потрібен). Пульт ДК звичайний, в міру зручний. Є повна 12-місячна гарантія. Ненажерливий, зараза, і не самий тихий, навіть при повільній швидкості обертання вентилятора є невеликий механічний звук, щось на зразок тихого дзижчання. Але в майстерні цього найчастіше не чути через включене інтернет-радіо або фоновий шум. |
Додати відгук
Модификації IDEA ISR-12HR-ST6-N1
Ціни на IDEA ISR-12HR-ST6-N1 |
---|---|---|---|---|
IDEA ISR-07HR-ST6-N1 20 м² | від 7 510 грн. | 3 пропозиції | ||
IDEA ISR-09HR-ST6-N1 25 м² | від 7 974 грн. | 4 пропозиції | ||
IDEA ISR-12HR-ST6-N1 35 м² | від 8 042 грн. | 4 пропозиції | ||
IDEA ISR-18HR-ST6-N1 50 м² | від 10 590 грн. | 4 пропозиції | ||
IDEA ISR-24HR-ST6-N1 70 м² | від 13 390 грн. | 4 пропозиції | ||
IDEA ISR-30HR-SA6-N1 84 м² | від 15 659 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →