Рушникосушарка Instal Projekt Spina Electro 550x415
Модифікації Instal Projekt Spina Electro 7
Характеристики
Instal Projekt Spina Electro 550x415 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Instal Projekt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Instal Projekt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Instal Projekt Spina Electro 550x415
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка електрична Instal projekt Spina Electro 550x415 (Підключенн | 2 149 грн. |
Электрический полотенцесушитель Instal Project Spina SPIE-60/40W | 3 469 грн. |
Полотенцесушитель электрический Instal projekt Spina Eleсtro SPIE 60/40 W, | 3 234 грн. |
Электрический полотенцесушитель Instal Project Spina SPIE-60/40LW | 2 984 грн. |
Электрический полотенцесушитель Instal Project Spina SPIE-60/40LC01 | 4 210 грн. |
Электрический полотенцесушитель Instal Project Spina SPIE-60/40C01 | 3 845 грн. |
Полотенцесушитель электрический Instal projekt Spina Eleсtro SPIE 60/40 C0 | 4 452 грн. |
Закрити
Рекомендуємо