Рушникосушарка Instal Projekt Viking Electro 530x1000
Модифікації Instal Projekt Viking Electro 3
Характеристики
Instal Projekt Viking Electro 530x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Instal Projekt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Instal Projekt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Instal Projekt Viking Electro 530x1000
Колір:
Сортувати
Електрична рушникосушарка Instal projekt Viking Electro VIKE-50/100W | 6 450 грн. |
Сушарка для рушників електрична Instal Projekt VIKING Electro (VIKE-50/100 | 7 108 грн. |
Электрический полотенцесушитель Instal Project Viking VIKE-50/100C01 | 15 623 грн. |
Полотенцесушитель электрический Instal projekt VIKING Electro VIKE-50/100 | 5 670 грн. |
Електричний сушка для рушників 53 х 99,3 см Instal projekt Viking Electro, | 8 758 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо