Ручний розпилювач Intertool GE-0005
Intertool GE-0005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0005
Усі ціни 11 →Intertool Intertool GE-0005 122444 | 299 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу хромований, 8 функцій + адаптер з різьбленн | 399 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу 8-ми функціональний хромований INTERTOOL GE | 279 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу Intertool 8 функціональний (GE-0005) | 299 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу Intertool 8 функцій хром x 1 адаптер x 2 ко | 303 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →