Домкрат Intertool GT0021
Відео 3 |
Intertool GT0021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GT0021
Усі ціни 12 →Гидравлический домкрат Intertool GT0021 | 519 грн. |
Домкрат столбик одноштоковый 2 т INTERTOOL GT0021 | 549 грн. |
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 2 т INTERTOOL GT0021 | 549 грн. |
Intertool Домкрат бутылочный Intertool одноштоковый 2т (GT0021) | 522 грн. |
Домкрат гидравлический 2т. 158-308мм. Intertool с предохр. клапаном (GT002 | 731 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →