Ножиці по металу Intertool HT-0180 прямий різ
Фото 8 |
Intertool HT-0180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0180 прямий різ
Усі ціни 18 →Intertool Intertool HT-0180 | 199 грн. |
Ножиці з металу Intertool 250мм CrV прямі HT-0180 | 237 грн. |
Ножиці з металу Праві Ручні250 мм INTERTOOL HT-0180 | 150 грн. |
Ножиці по металу 250 мм прямі Cr-V INTERTOOL HT-0180 | 398 грн. |
Ножиці по металу 250 мм, прямі INTERTOOL HT-0180 | 299 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Intertool HT-0180
Ціни на Intertool HT-0180 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0178 лівий різ | від 219 грн. | 17 пропозицій | ||
Intertool HT-0179 правий різ | від 219 грн. | 15 пропозицій | ||
Intertool HT-0180 прямий різ | від 150 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →