Сходи Intertool LT-3032 320 см
Intertool LT-3032 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-3032 320 см
Усі ціни 11 →Лестница Intertool LT-3032 | 4 087 грн. |
Intertool Intertool LT-3032 122228 | 4 999 грн. |
Сходи приставні Intertool телескопічні 3,20м (LT-3032) | 4 499 грн. |
Драбина Intertool LT-3032 (10 щаблів) | 4 999 грн. |
Лестница алюминиевая телескопическая 10 ступеней INTERTOOL LT-3032 | 4 499 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →