Фарбопульт Intertool PT-0106
Фото 7 |
Intertool PT-0106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool PT-0106
Усі ціни 13 →Краскопульт пневматический HVLP, форсунка 1.3мм., верхний пластиковый бачо | 599 грн. |
Пістолет фарбувальний пневматичний INTERTOOL PT-0106 | 550 грн. |
Фарбопульт пневматичний HVLP, форсунка 1.3 мм, верхній пластиковий бачок 6 | 599 грн. |
Intertool Краскораспылитель Intertool HVLP 1.3мм, 600мл, 3.5-5bar (PT-0106 | 569 грн. |
Фарбопульт Intertool PT-0106 | 539 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →