Біти / торцеві голівки Intertool VT-0107
Intertool VT-0107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool VT-0107
Усі ціни 12 →Набор насадок на отвертку 7 шт. INTERTOOL VT-0107 | 119 грн. |
Набір отверточних насадок 7 шт. INTERTOOL VT-0107 | 120 грн. |
Intertool Intertool VT-0107 | 119 грн. |
Набір насадок на викрутку 7 шт. INTERTOOL VT-0107 | 119 грн. |
Набір викруткових насадок з магнітним утримувачем 8 од Cr-V, Intertool, VT | 205 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →