Литий диск itWheels Michelle 8x18/5x114,3 ET45 DIA74,1
Відео 1Фото 8 | від 8 473 до 8 956 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації itWheels Michelle 41
Характеристики
itWheels Michelle 8x18/5x114,3 ET45 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог itWheels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі itWheels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити itWheels Michelle 8x18/5x114,3 ET45 DIA74,1
itWheels Michelle (8J x 18 5x114.3 ET45 DIA74.1) На замовлення з Європи. | 8 956 грн. |
itWheels Michelle W8.0 R18 PCD5x114.3 ET45 DIA74.1 MattBlack | 8 902 грн. |
itWheels Michelle (8J x 18 5x114.3 ET45 DIA74.1) MATT BLACK На замовлення | 8 473 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі