Мишка
Jedel 220 Wired USB
Jedel 220 Wired USB |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jedel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jedel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jedel 220 Wired USB
Усі ціни 6 →Мышь Jedel 220 Black USB | 64 грн. |
Миша Jedel TB220-USB BLACK | 89 грн. |
Комп'ютерна міша Jedel 220 Black USB (220) | 186 грн. |
Миша Jedel 220 Black USB | 182 грн. |
Миша Jedel 220 Black USB 800 dpi міні | 56 грн. |
Миша Jedel 220 Black USB | 136 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →