Біде Jika Pure 832423 (H8324230003021)
Фото 3 |
Jika Pure 832423 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Pure 832423
Усі ціни 6 →Біде підлогове Jika Pura H8324230003021 | 8 217 грн. |
Біде підлогове JIKA Pure (H8324230003021) H8324230003021 | 9 500 грн. |
Біде на підлогу JIKA Pure біле H8324230003021 | 9 334 грн. |
Біде підлогове Jika Pure 56х36,5 см H8324230003021 | 7 794 грн. |
Биде напольное Jika Pure H8324230003021 | 9 087 грн. |
Біде на підлогу JIKA Pure біле H8324230003021 | 9 334 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →