Рюкзак Joma Diamond II 45 л
Фото 4 |
Joma Diamond II |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joma Diamond II 45 л
Усі ціни 9 →Рюкзак Joma Diamond II черный 400235.100 | 1 327 грн. |
Рюкзак Joma Diamond II синий 400235.331 | 1 243 грн. |
Рюкзак Joma Diamond II зеленый 400235.450 | 1 243 грн. |
Рюкзак Joma Diamond II красный 400235.600 | 1 327 грн. |
Рюкзак Joma Diamond II голубой 400235.700 | 1 327 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості рюкзака Joma Diamond II:
- Тримачі м'яча
РекомендуємоПорівняти в таблиці →