Лазерний нівелір Kapro 873 Prolaser Vector
Фото 3 |
Kapro 873 Prolaser Vector без штативштатив |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapro 873 Prolaser Vector
Уровень лазерный Kapro (873kr) | 8 632 грн. |
Рівень лазерний Kapro (873kr) | 8 632 грн. |
Рівень лазерний Kapro (873kr) | 8 632 грн. |
Особливості комплектації:
- Модель 873 Prolaser Vector — поставляється без штатива
- Модель 873 Prolaser Vector Set — поставляється з штативом
Модификації Kapro 873 Prolaser Vector
Ціни на Kapro 873 Prolaser Vector |
---|---|---|---|---|
Kapro 873 Prolaser Vector | від 8 632 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 873 Prolaser Vector Set | від 12 376 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →