Зимова шина Kapsen RW501 255/55 R18 105H
Відео 2Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Kapsen RW501 255/55 R18 105H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen RW501 255/55 R18 105H
Усі ціни 27 →Шина Kapsen IceMax RW501 255/55 R18 105H | 3 513 грн. |
Kapsen IceMax RW 501 255/55 R18 105H | 3 996 грн. |
Kapsen IceMax RW 501 (255/55R18 105H) | 3 623 грн. |
Kapsen RW501 255/55 R18 105H | 4 367 грн. |
Зимние шины Kapsen RW501 255/55 R18 105H XL 1001974502 | 4 114 грн. |
ще 20 пропозицій
Ціна Дуже м'яка, при +10 машина плаває по всій дорозі, esp спрацьовує при вході в поворот і на коліях. За кермом їзджу 25 років, такого відчуття некерованості автомобілем ще не було. на Китаї іншої моделі без нарікань. Олег Дахим: користуюся Kapsen RW501 225/70 R15C 112S менше місяця |
Чи не шумити, дуже тиха гума. Сніг, мокрий сніг норм., на льоду по трасі треба дуже акуратно, бо зносити на бокову, при 80 км/год., незабутні враження!!! Дуже швидко зношуються. За 10 тис. мінус 2 мм. На льоду дуже слабо тримають дорогу користуюся Kapsen RW501 215/60 R16 99H місяць і більше |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →