Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-V 11 600x500
від 4 035 до 4 813 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-V 11 85
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-V 11 600x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-V 11 600x500
Сортувати
Kermi Kermi FTV 11 600x500 | 4 035 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FTV11 600x500 (FTV110600501R2K) | 4 413 грн. |
Kermi FTV 11 600x500 (FTV110600501R2K) Підключення Ліворуч (під замовлення | 4 390 грн. |
Стальной радиатор Kermi FTV 11 600x500 | 4 813 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FTV11 600x500 (FTV110600501R2K) | 4 413 грн. |
Kermi FTV 11 600x500 (FTV110600501R2K) Підключення Праворуч FTV110600501R2 | 4 390 грн. |
Kermi FTV 11 600x500 | 4 253 грн. |
Закрити
Рекомендуємо