Литий диск KESKIN KT17 Hurricane 10x22/5x112 ET50 DIA66,6
Відео 1Фото 10 | від 14 172 до 22 908 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації KESKIN KT17 Hurricane 36
Характеристики
KESKIN KT17 Hurricane 10x22/5x112 ET50 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KESKIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KESKIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KESKIN KT17 Hurricane 10x22/5x112 ET50 DIA66,6
Сортувати
Keskin KT17 Hurricane R22 W10 PCD5x112 ET50 DIA66.6 Matt Black | 19 795 грн. |
Keskin KT17 HURRICANE (10J x 22 5x112 ET50 DIA66.6) MBFP На замовлення з Є | 20 979 грн. |
Keskin KT17 W10 R22 PCD5x112 ET50 DIA66.6 CS | 19 412 грн. |
Keskin KT17 Hurricane R22 W10 PCD5x112 ET50 DIA66.6 Matt Black Front Polis | 19 342 грн. |
Keskin KT17 HURRICANE (10J x 22 5x112 ET50 DIA66.6 ) | 18 795 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі