Штампований диск KFZ 8667 6,5x16/5x112 ET46 DIA57
від 2 506 до 3 487 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації KFZ 8667 1
Характеристики
KFZ 8667 6,5x16/5x112 ET46 DIA57 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 8667 6,5x16/5x112 ET46 DIA57
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 8667 6.5x16 5x112 ET46 DIA57 Black | 2 506 грн. |
ALST (KFZ) 8667 6.5x16 5x112 ET46 DIA57.0 Black | 3 487 грн. |
Диск KFZ 8667 Black R16 W6,5 PCD5x112 ET46 DIA57 | 2 568 грн. |
Закрити
Схожі