Набір інструментів KING TONY 4524MR
KING TONY 4524MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 4524MR
Усі ціни 11 →Набор инструментов King Tony 1/2" на ложементе, 24 шт 4524SR | 4 783 грн. |
Набор инструмента King Tony 1/2" 24 ед. 6PT (4524MR) | 5 307 грн. |
Набор головок KING TONY 1/2" 24 шт. шестигранных (4524MR) 4524MR | 4 628 грн. |
Набір інструментів KING TONY 1/2" 24 шт. шестигранних (4524MR) 4524MR | 5 113 грн. |
KING TONY Набір інструментів KING TONY 1/2" 24 шт. шестигранних (4524MR) 4 | 5 113 грн. |
ще 6 пропозицій
Модельні відмінності:
- Модель 4524MR — метрична маркування
- Модель 4524SR — дюймова маркування
РекомендуємоПорівняти в таблиці →