Умивальник Kolo Modo 60 L31960 600 мм
Фото 6 | Товар застарів 2 496 грн. Тип монтажу: підвісний; Матеріал корпуса: кераміка (підтип неуточнений); Форма: прямокутна; Перелив; Отвір під змішувач; Країна походження бренду: Польща; Габарити (мм): 600х485х155; |
Kolo Modo 60 L31960 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kolo Modo 60 L31960
Ціни на Kolo Modo 60 L31960 |
---|---|---|---|---|
Kolo Modo 50 L31950 500 мм | від 2 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Kolo Modo 80 L31980 800 мм | від 9 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Kolo Modo 100 L31900 1000 мм | від 6 462 грн. | 5 пропозицій |