Жаровня KORKMAZ A1344 26 см чорний
KORKMAZ A1344 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ A1344 26 см чорний
Каструля Korkmaz Ornella Alu 26x7 см 3.5 л (A1344) | 1 740 грн. |
Кастрюля Korkmaz Ornella Alu 26x7 cм 3.5 л (A1344) | 1 740 грн. |
Каструля Korkmaz Ornella Alu. низька 26x7 см /3.5 л кругла, з кришкою (А13 | 1 831 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →